Hakkımızda

  Ezber Oto Fiat Servisi

  2006 Yılında kuruluşundan bu yana, güleryüzlü personeli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Fiat araç sahiplerinin ihtiyaçlarına kesintisiz cevap verebilmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  Araç sahiplerini, aile bireylerinden biri kabul ederek, tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışı, yaratıcı fikirler ve çözüm odaklı önerileriyle, sizlerin mutlu ve güvenli bir sürüş keyfi için çalışmalarını devam ettirmektedir.

  Kalite Odaklı Hizmet

  Ankara Ezber Fiat Servisi, servis hizmeti ile beraber, yedek parça,boya, acil servis,tamir bakım hizmetleri vermektedir.

  Vizyonumuz

  Verdiğimiz tüm hizmetlerde Ankarada Ezber Oto Fiat Özel servisi en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak başlıca hedefimizdir.

  Ankarada Ezber Oto Fiat Servisi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesi ve bilimselliğiyle servis faaliyetimizi tüm Ankara'da göstermek. Her gün hızlı ve en iyi şekilde servis hizmeti sunmak ve hizmetimiz sonrasında calışmalarımız ve iş ahlakımız ile sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir firma olabilmek için yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Lider kalmayı ilke edinmiş bir kuruluş ve değerli Fiat kullanıcılarının elinin altındaki tek telefon numarası olmak.

  Misyonumuz

  Müşteri odaklı hizmet anlayışımıızı daima devam ettirerek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

  Fiat Servis. Ankara Fiat Servis. Fiat Egea Servis Fiat Linea 1.3 Mtj Servis. Fiat Punto Servis. Fiat fiorino Servis. Fiat Doblo Servis .Fiat 500L Servis Fiat Uygun Ekonomik Servis.
  Fiat 7/24 Yol Yardım 

   

     Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam96
  Toplam Ziyaret153512
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  25° 32° 15°
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar6.54196.5681
  Euro7.46357.4934
  Takvim
  ARACINIZIN KM KONTROLU YAPILIR

  AKLINIZDA ARACINIZIN KM'Sİ DOĞRUMU YOKSA DÜŞÜRÜLMÜŞMÜ GİBİ SORULAR VARSA?

  ORJİNAL FİAT CİHAZIYLA KONTUROLUNU YAPALIM. ARACINIZI ALIRKEN SATARKEN SORUN YAŞAMAYIN.


  KİLOMETRE KONTROLU

  BAKIM ARALIK KOTROLU

  ELEKTİRONİK BEYİN KONTROLU

  İŞLETİM SİSTEMİ ÜNÜTESİ KONTROLU