Hakkımızda  Ankara'da fiat ustası, Ankara'da fiat servisleri, Ankara'da fiat ustaları, Ankara'da fiat yedek parça, Ankara'da fiat motor ustası,  Ankara'da fiat servis tavsiyesi, Ankara'da fiat araç servisi, Ankara'da fiat yetkili servisi, Ankara fiat servisi, Ankara fiat yedek parça, Ankara fiat yetkili servis, Ankara fiat servisi iletişim, Ankara fiat servisi telefonu, Ankara fiat servisi tavsiye, Ankara fiat servisi İstanbul Yolu, Ankara fiat servisi Eskişehir Yolu, Ankara fiat servisi tavsiyeleri, fiat servisi, fiat yetkili servisi Ankara, fiat yetkili servis, fiat servisi Ankara, fiat servisi randevu, fiat servisi Ankara İstanbul Yolu, fiat servisi Ankara Ostim, fiat servisi Ankara Şaşmaz, fiat servisi Ankara Eskişehir Yolu, fiat servisi Ankara Şaşmaz, fiat servisi Ankara randevu, fiat servisi Ankara iletişim, fiat yetkili servis, fiat yetkili bayi, fiat yetkili servisi numarası, fiat yetkili servisi Şaşmaz Ankara konumundaki FİYAT TAMİR Ankara konumundaki FİYAT BAKIM araç tamiri FİAT BAKIM FİAT SERVİS FİAT SERVİS ANKARA


  Ezber Oto Fiat Servisi

  2006 Yılında kuruluşundan bu yana, güleryüzlü personeli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Fiat araç sahiplerinin ihtiyaçlarına kesintisiz cevap verebilmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  Araç sahiplerini, aile bireylerinden biri kabul ederek, tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışı, yaratıcı fikirler ve çözüm odaklı önerileriyle, sizlerin mutlu ve güvenli bir sürüş keyfi için çalışmalarını devam ettirmektedir.

  Kalite Odaklı Hizmet

  Ankara Ezber Fiat Servisi, servis hizmeti ile beraber, yedek parça,boya, acil servis,tamir bakım hizmetleri vermektedir.

  Vizyonumuz

  Verdiğimiz tüm hizmetlerde Ankarada Ezber Oto Fiat Özel servisi en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak başlıca hedefimizdir.

  Ankarada Ezber Oto Fiat Servisi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesi ve bilimselliğiyle servis faaliyetimizi tüm Ankara'da göstermek. Her gün hızlı ve en iyi şekilde servis hizmeti sunmak ve hizmetimiz sonrasında calışmalarımız ve iş ahlakımız ile sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir firma olabilmek için yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Lider kalmayı ilke edinmiş bir kuruluş ve değerli Fiat kullanıcılarının elinin altındaki tek telefon numarası olmak.

  Misyonumuz

  Müşteri odaklı hizmet anlayışımıızı daima devam ettirerek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

  Fiat Servis. Ankara Fiat Servis. Fiat Egea Servis Fiat Linea 1.3 Mtj Servis. Fiat Punto Servis. Fiat fiorino Servis. Fiat Doblo Servis .Fiat 500L Servis Fiat Uygun Ekonomik Servis.
  Fiat 7/24 Yol Yardım 

   

   

  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi2
  Bugün Toplam86
  Toplam Ziyaret427989
  Hava Durumu
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar32.758032.8893
  Euro35.021935.1622
  Takvim